Degustace makedonských vín 22.7.2021
Úvod » Blog » Degustace makedonských vín

Degustace makedonských vín

Srdečně vás zveme na degustaci vín ze slunné jižní Makedonie, která se koná ve čtvrtek 22. července 2021 od 19 hod. v prostorách pražské kavárny Art-n-Coffee.

Degustovat se bude celkem 12 vzorků ze dvou vinařství:

  • Vinařství Tikveš z roku 1885, jehož špičková vína jsou výsledkem dokonalého spojení země, nebe, slunce, těch nejlepších hroznů z oblasti Tikveš, nejmodernějších technologií a znalostí vinařských mistrů, kteří se hrdě hlásí k podniku „Tikveš“ a k stejnojmennému regionu. „Tikveš“ je od roku 1885 symbolem staleté vinařské tradice v Makedonii.
  • Vinařství Bovin – první soukromě vybudované vinařství v Makedonii – vinařství Bovin – bylo založené v roce 1998. Svým nepřetržitým růstem dosáhlo současné roční produkce 1,5 milionu lahví vína. Pod vedením profesionálního manažerského týmu bylo tohoto ambiciózního cíle dosaženo již v roce 2001 a vína Bovin jsou v současné době k dostání jak v Evropě, tak v Severní Americe nebo Asii.
Nejen degustací vín, ale také slunnou Makedonií nás osobně provede majitelka společnosti Bočva s.r.o. Katja Deskovská, která je napůl Češka a napůl Makedonka.
Cena degustace je 350 Kč a platí se na místě.
Své místo si ale předem rezervujte na tel. 607 208 201 nebo na e-mailu art-n-coffee@art-n-coffee.cz. Kapacita kavárny je totiž omezená, tak ať se na vás dostane 🙂
A kde najdete kavárnu Art-n-Coffee? Její adresa je Na příkopě 24, Praha 1 a pro snazší orientaci se můžete podívat na mapu:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 + 9 =